Політика конфіденційності при обробці персональних данних

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Заповнюючи форму на нашому сайті (домені) pravdapro.org або відправляючи нам лист на e-mail вказаний на нашому Сайті (домені) — ви надаєте добровільну згоду на обробку власних персональних даних. Направлений нам лист означає однозначну згоду з нашої «Політикою конфіденційності» і підтвердженням того, що ви ознайомлені зі змістом ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та метою обробки персональних даних. Також, особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація не буде передана третім особам, ні за яких умов окрім випадків, пов’язаних з виконанням вимог Законодавства України.

Які дані збираються на Сайті (домені)

При добровільній відправці листа ви відправляєте своє Ім’я та E-mail через форму відправки.

З якою метою збираються ці дані

Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш E-mail для відправлення вам відповіді.

Як ці дані використовуються

На Сайті (домені) pravdapro.org використовуються «Cookies» і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics, Yandex Metrika, AWStats.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на Сайті (домені) з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей Сайту (домену) і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли «Cookie» або повідомляв про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити вашу особисту інформацію, ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або.

Для зв’язку з будь-яких питань з Власником даного Сайту (домену) і доменного імені pravdapro.org, ви можете написати лист на e-mail: pravdapro@gmail.com , або скористуватися формою в секції Контакти» яка розміщена внизу кожної сторінки.

Контакти
adress
м.Луцьк, вул.Івана Франка 44в
social
дякуємо, ваше повідомлення
успішно надіслано!
ми зв'яжемося з вами
найближчим часом
наверх