Чотири причини шкідливості сексу до шлюбу

Перш ніж ми будемо говорити про секс, давайте розглянемо два дуже важливі запитання: як відбувається збудження в хлопців і в дівчат та чим вони відрізняються. Хлопці і дівчата відрізняються не лише за зовнішніми, фізіологічними ознаками, але й внутрішньо, психологічно.

Тоді, коли дівчина прокидається, вона думає про одне – про ніжну, романтичну любов. Тоді, коли дівчина встає, чистить зуби, снідає, вона думає про друге – про ніжну, романтичну любов. Коли вона сидить на лекціях і слухає ніжний, приємний голос викладача математики чи фізики, вона думає про третю річ – про ніжну, романтичну любов. Тоді, коли дівчина готує уроки, прогулюється ввечері, лягає спати і навіть (хлопці, ловіть момент!) коли спить, то їй сниться… підказуйте мені, що? – правильно – ніжна, романтична любов.

Хлопці ж, навпаки, дуже відрізняються від дівчат в цьому плані, бо тоді, коли хлопець прокидається, він думає про одне – про секс. Тоді, коли хлопець встає, чистить зуби, снідає, він думає про друге – про секс. Коли він сидить на лекціях і не слухає ніжний, приємний голос вчителя математики чи фізики (як можна думати тоді, коли ти спиш?), його думки зайняті третім – він думає про секс. Тоді, коли хлопець не готує уроки (правду ж кажу, хлопці?), гуляє ввечері, лягає спати (дівчата, ловіть момент!), то тоді він думає ще про одне… підкажіть мені, про що? – так, від думає про секс.

Дівчина збуджується через те, що хлопці вішають їй на вушка «лапшичку». Після п’ятого-шостого разу навіть найнеприступніші дівчата починають вірити найбільшим брехунцям. Хлопці, якщо ви поважаєте себе і дівчину, з якою ви зустрічаєтеся, ніколи не кажіть їй неправду. Дівчата, чи добре було б так? Зрозуміли, хлопці? Подумайте про це.

Дівчата, повторюю, збуджуються через те, що хлопці кажуть їм, що вони їх дуже люблять, що вони в них єдині тощо. Дівчата! Не вірте хлопцям, бо ви добре знаєте, що вони хочуть. Тоді, коли хлопці кажуть: “Я люблю тебе...”, то це означає: “Я люблю себе, але для цього мені потрібна ти…”

Справа в тому, що наукою доведено, що хлопці збуджуються через зір і значно швидше, ніж дівчата. Послухайте уважно останнє соціологічне дослідження: 99% хлопців збуджується через зір. Повторюю це ще раз: 99% хлопців збуджується через зір… (залишаємо 1% на сліпих). Напевно, ви ніколи не бачили такого, що коли пройде хлопець, то дівчина буде так оглядатися на нього, що аж викривлюватиме шию і спину, як це роблять хлопці, ще й присвисне, як дехто вміє робити, і вигукне: “Вау! Які в цього хлопця криві, волохаті ноги!” Дівчат ніколи не збуджували ноги хлопців.

І ось зустрічаються два протилежні полюси: ніжність, романтика, чарівність - і секс; бажання кохати, бути коханою – і секс. Цікаво зазначити, що ініціаторами сексу до шлюбу між молодими людьми є саме хлопці, але розплачуватися, на жаль, доводиться дівчатам.

Одного разу ми проводили зустріч в одній із шкіл міста, в якому я виріс. Ми мали нагоду спілкуватися з учнями довший період часу, роздали їм листочки, де вони написали всі свої запитання, на які ми відповідали впродовж нашої зустрічі. До нас прийшла одна записка. За почерком я зміг визначити, що її написала дівчина і що вона дуже-дуже хвилювалася. Вона написала: “Чому буває секс без любові?” Це саме я хочу запитати у вас: чому?! Чому те, що Бог дав для того, щоб ним користуватися лише в шлюбі і бути щасливими від цього, молоді люди пробують до шлюбу? Чому?..

Давайте розглянемо три аргументи шкідливості сексу до шлюбу. Отже, секс до шлюбу є шкідливим тому, що він приносить біль. Ми проводили подібну зустріч в школі, і там хлопці сміялися з серйозних речей і дуже заважали слухати дівчатам, які хотіли знати всю правду про секс. Тоді я запитав: «Хлопці, скажіть, хто з вас хотів би зустрічатися з дівчиною, що палить? (майже всі вони підняли руку). Добре, – сказав я, – хто з вас хотів би зустрічатися з дівчиною, яка п’є чи вживає наркотики? (підняли руки декілька хлопців). А хто хотів би зустрічатися з дівчиною, яка до весілля з вами переспала би з вами?» – «А як без того?” – запитали вони. «Дівчата, слухайте уважно наступне запитання: Хлопці, скажіть, хто з вас хотів би взяти собі дружиною дівчину, яка палить, п’є, вживає наркотики або до весілля переспала з якимось із ваших друзів?” Ні один з хлопців не підняв своєї руки, бо не хоче цього. Тиша була ідеальна. Спіймали ідею? Те, що молоді люди хочуть випробувати до весілля, у шлюбі вони не хочуть, - те, що до шлюбу є як пріоритет, те в шлюбі розглядається як вада.

Парадокс, але тоді, коли хлопці є ініціаторами дошлюбних статевих відносин, то розплачуватися за це, на жаль, доводиться дівчині.

Одного разу після подібної зустрічі до лектора підійшла заплакана дівчина. Вона сказала: “На цій зустрічі був присутній мій колишній хлопець з моєю найкращою (в минулому) подругою. Я знаю, чим вони займаються, бо цим він займався зі мною…” Секс до шлюбу спричиняє тільки біль, з яким важко далі жити.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо він впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі. Нині я одружений. До шлюбу зустрічався з дівчиною Людою, та в силу певних обставин нам довелося розлучитися. Ми залишилися друзями, і я знаю, що коли мені буде потрібна будь-яка її допомога, вона допоможе мені, коли їй потрібно буде щось від мене, я також зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти їй. Через декілька років я одружився, а вона вийшла заміж. Звичайно ж, я познайомив свою дружину зі своєю колишньою подругою. Оригінально, чи не так? Що, хлопці, страх бере? Особи жіночої статі швидше знаходять спільну мову між собою, і тоді, коли моя дружина дізнається від моєї колишньої найкращої подруги те, скільки в мене було можливостей переспати з нею і що я не використав жодної з них, то мої взаємовідносини з моєю дружиною будуть ще міцнішими.

Дівчата, хто з вас не хотів би почути такого від колишньої дівчини свого майбутнього чоловіка? Хлопці, робіть висновки стосовно цього.

Отже, секс до шлюбу сьогодні впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною впродовж наступних років їхнього подружнього життя.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо через це є можливість захворіти на будь-яке венеричне захворювання, яких сьогодні є понад 30 видів, більше половини з них практично невиліковні. Практично невиліковні…

Подумайте: лише один контакт до шлюбу необхідний для того, щоб витрачати сотні гривень на постійне лікування (в кращому випадку), або щоб не мати дітей все своє подальше життя, або щоб захворіти і померти через декілька років від якоїсь форми венеричної хвороби, що передається виключно статевим шляхом.

В мене одного разу на зустрічі на таку тему запитали, чи знаю я людей, що хворі на СНІД. Послухайте: на той час я не знав жодної людини, яка була хвора на будь-яке венеричне захворювання. І це не тому, що я мало знав про ці проблеми, ні, це просто через те, що такі дані не написані в них на обличчі чи одязі, ці люди просто знаходяться поруч з нами. Чому ще досі не знайшли ліків проти СНІДу? Бо це захворювання не так легко помітити, а таких захворювань на сьогоднішній день понад 30…

Фреді Меркурі, Джим Хопкінс, Меджик Джонсон, Рен Келлі… Це відомі люди, які, захворівши на СНІД, вже померли. Цей список, на жаль, можна продовжувати і продовжувати. Бережіться, щоб ваше прізвище не було наступним у цьому чорному списку.

Отже, секс до шлюбу шкідливий, бо він спричиняє біль, впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі, сприяє розповсюдженню різноманітних венеричних захворювань.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо перед Богом це є гріх. Ми з вами християни, для нас Біблія є Словом Божим, непогрішимим, святим авторитетом. В ній написано: “ Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбників судитиме Бог”.

Біблія вчить, що секс до шлюбу є гріхом. Також тоді, коли людина у шлюбі шукає втіхи на стороні, це також є гріх. За ці гріхи людину судитиме Бог. Кожен, хто боїться Бога і поважає себе, ніколи не захоче бути осудженим Богом.

Отже, подумайте і зробіть правильні висновки про те, яке повинно бути ваше життя, особливо в плані сексу.

Спробуйте приклеїти до своєї руки стрічку скотчу. Вона міцно приклеїлася, і тоді, коли ви відклеїте її, то на ній залишаться клаптики шкіри, волосинки. Приклейте її до іншої руки. Приклеїться вона слабше, і тоді, коли ви відірвете її, то залишаться сліди з першої руки і з другої. Так само, на жаль, буває і з тими, хто вступає в дошлюбні статеві відносини. Це ніколи не зникає безслідно.

Справа в тому, що Бог створив секс не як щось гріховне, порочне, за що потрібно карати. Ні. Бог створив секс для того, щоб ближче єднати чоловіка і дружину, щоб секс дарував радість все життя і щоб за посередництвом цього продовжувався людський рід.

Те, що люди перевернули це чисте, святе, непорочне почуття на гріховне і розбещене, – оце і є гріх. Але завжди пам’ятайте, що в будь-яку хвилину життя Бог, що створив увесь Всесвіт, все, що оточує нас, – постійно поруч з нами і як би далеко ми не закотилися і які б гріхи не були в нас, Він готовий простити і очистити від неправди всілякої кожного грішника, що звертається до Нього і говорить Йому прості слова покаяння. Завжди є Той Бог, Який ніколи не зрадить нас і не залишить у скрутну хвилину, бо Бог є любов.

Якщо ви не мали сексу до шлюбу – зберігайте вірність своєму майбутньому чоловіку чи дружині. Якщо ви вже мали секс, зупиніться, обстежтесь у лікаря та пообіцяйте собі та Богу берегти себе, щоб бути щасливими у подальшому житті.

Сергій Шараєвський та Олександр Самрук